Näitan kõiki 7 tulemust

Vahesirm Trevira 4-osaline – ilma kardinateta

Järeltellimisel

440,00 

Ratastel Trevire 4-osaline meditsiiniline vahesirm, mis on kergest transporditav ja kompaktne. Alumiiniumraam on kaetud vastupidava pulbervärviga. Kergesti puhastatavast kangast sirm. Sirmi saab kompaktselt kokku lükata, ei võta lisaruumi. 

 
 

Vahesirm Trevira 3-osaline

Järeltellimisel

320,00 

Ratastel Trevira 3-osaline meditsiiniline vahesirm, mis on kergest transporditav ja kompaktne. Alumiiniumraam on kaetud vastupidava pulbervärviga. Sirmi saab kompaktselt kokku lükata, ei võta lisaruumi. 

Taneta 3 paneeliga vahesirm

Järeltellimisel

420,00 

Ratastel Taneta 3 paneeliga meditsiiniline vahesirm, mis on kergest transporditav ja kompaktne. Õhukesest metallist raam on kaetud vastupidava pulbervärviga. Sirmile saab vastavalt oma vajadusele lisada juurde mooduleid või neid eemaldada ühenduste abil. Värvus valge. Kergesti puhastatavast kangast sirm. Sirmi saab kompaktselt kokku lükata, ei võta lisaruumi. 

 
 
 

Taneta 2 paneeliga vahesirm

Järeltellimisel

300,00 

Ratastel meditsiiniline vahesirm, mis on kergest transporditav ja kompaktne. Õhukesest metallist raam on kaetud vastupidava pulbervärviga. Sirmile saab vastavalt oma vajadusele lisada juurde mooduleid või neid eemaldada ühenduste abil. Värvus valge. Kergesti puhastatavast kangast sirm. Sirmi saab kompaktselt kokku lükata, ei võta lisaruumi. 

Mõõtmed:

Pikkus: 1m 77cm

Laius: 73cm

 
 
 

Vahesirm Gima 3-osaline

Laos

220,00 

Gima 3-osalisel vahesirmal on alumiiniumist raam. Vahesirmi plastikust kardinad on tulekindlad, kokkuvolditavad ja pestavad.

3-osaline vahesirm ratastel

Laos

230,00 

Alumiiniumisulamist torukujuline raam. Tulekindlad kokkupandavad pestavad valgest plastikust kardinad.
Valmistatud Itaalias.

• Suurus: 50 x 170 cm - 3 tiiba (igaüks 50 cm)
• Kaal: 5 kg
• Paigaldatud ratastele (Ø 50 mm)