Müügitingimused

KONTAKT

Kontori aadress: Kadaka tee 131/5, Tallinn 12915

Juriidiline aadress: Kadaka tee 131/5, Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 12915

ÜLDTINGIMUSED

1. Müügitingimused kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Klient), kes tellivad Medical24.ee e-poest (esindaja Medical24 OÜ) kaupu, sõlmides sealjuures ostu-müügilepingu. Medical24.ee veebipoest võivad ostu sooritada nii eraiskud, äriühingud ja mittetulundusühingud.

2. Tingimuste aksepteerimisega kinnitab Klient, et ta on müügilepingu tingimustega tutvunud ja nõustunud ning täidab neid.

3. Medical24.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

4. Medical24.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Medical24.ee veebilehel.

5. Kõik pildid kodulehel on illustreeriva eesmärgiga. Tooted võivad erineda pildil väljatoodud toodetest.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

1.  Medical24 OÜ müüb ja Klient ostab pakutavaid tooteid, kas läbi e-poe, telefoni teel, maili teel või otsekontaktis Medical24 OÜ volitatud esindajaga.

2. Medical24 OÜ ja Kliendi vahel jõustub müügileping:

• Erakliendi puhul e-poest tellimuse kinnituse järgi peale tasumisele kuuluva summa laekumist Medical24 OÜ arvelduskontole.

• Meditsiiniasutuse puhul (tasumine arvega) peale tellimuse kinnitamist läbi e-poe või kui Medical24 OÜ volitatud esindaja on Teie tellimuse vastu võtnud muul moel ja kinnitanud Teie tellimuse vastuvõtmist, kas suuliselt või kirjalikult. 

HINNAD

1. Kõik Medical24.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.

2. Medical24 OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

1. Kauba soetamiseks valige Medical24.ee veebipoest sobiv toode/tooted ja vajutage nupule “Lisa ostukorvi,” kui kõik soovitud toodet on ostukorvi lisatud, siis saate asuda oma andmeid sisestama, valida sobiva transpordi- ningmakseviisi. Selleks liikuge oma ostukorvi, mis asub veebilehe paremal üleval osas, klõpsake ostukorvi ikoonile ning vajutage nupule “Vormista tellimus.” Seejärel täidke nõutud välja (tähistatud punase tärniga), kui Teil on sooduskood siis sisetage see vastavasse lahtrisse ning vajutage “Sisesta sooduskood,” kui soovite arvet ettevõttele, siis märkige linnuke vastava lahtri ette ning täitke Teile avanevad nõutud väljad (tähistatud punase tärniga). Valige tarneviiside alt endale sobiv, tehes vastava lahti ette linnuke. Seejärel valige sobiv makseviis- tasudes panglingiga (pangalike pakub Maksekeskus AS) või kui olete meditsiiniasutus ja soovite tasuda arvega, siis tehke linnuke lahtri ette “Arvega tasumine.” Ostu kinnitamiseks peate nõustuma ka meie ostu-ja müügitingimustega, tehes vastava lahtri ette linnuke ning lõpuks vajutage nuppu “Esita tellimus.”

2. Erakliendi puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

3. Meditsiiniasutuste puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on oma tellimuse esitanud, kas läbi Medical24.ee tellimiskeskkonna, telefoni teel või maili teel ja on saanud ka vastava kinnituse Medical24 OÜ volitatud esindajalt.

KOHALETOIMETAMINE

1. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib Medical24 OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

2. Toodete tarneajad on erinevad ja on kuvatud Medical24.ee e-poe iga toote all eraldi. Kui Te tellite telefoni või maili teel, siis saate infot tarneagade kohta Medical24 OÜ volitatud esindajalt.

3. Kui Kleint tellib mitu toodet, siis tarneaeg kujuneb vastavalt tootele, millel on kõige pikem tarneaeg.

4. Medical24.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad erakliendi puhul arve tasumise hetkest.

5. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Medical24 OÜ-d esimesel võimalusel enne kauba kohaletoomist.

6. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Medical24 OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

7. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Kui olete saanud vigase või puuduliku toote, palume seda mitte kasutada ja sellest koheselt teavitada Medical24 OÜ-d. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kas alternatiivset toodet või kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

TAGASTAMISÕIGUS

1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

3. Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup. 

4. 14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu mõõtude järgi); kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; perioodiliselt ilmuvate trükiste puhul (nt ajakirjad); audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (nt stetoskoobid, kõrvaotsikud ja spiromeetrid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@medical24.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit ja põhjust, miks Klient soovib toote tagastada.

6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient koheselt teavitama Medical24 OÜ-d probleemist e-posti aadressil info@medical24.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus, võimalusel lisada ka tellimuse või arve number ning pilt või video. Defektse toote kasutamine tuleb koheselt lõpetada ning Klient ei tohi hakata toodet ise parandama. Kui Klient on mingil moel defektset toodet ise muutunud või parandanud on Müüjal õigus keelduda selle toote tagasi võtmisest.

3. Medical24 OÜ ei vastuta:

• Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest (nt toote väär kasutamine, hooldamata jätmine jms).

• Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel.

• Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD

1. Medical24 OÜ vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Medical24 OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

2. Medical24 OÜ ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Medical24 OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

PRIVAATSUS

1. Medical24.ee  veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Medical24 OÜ´le enda isikuandmete töötlemiseks.

2. Medical24 OÜ kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

MUUD TINGIMUSED

1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Medical24 OÜ on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.

Ostukorv
Logi sisse

Pole veel kontot?

Pood
0 Soovinimekiri
0 items Ostukorv
Minu konto
Kõik uudised otse meilile

Telli Medical24 uudiskiri

Saad teavitusi eripakkumistest ja uutest toodetest