Blogi

Diagnostilised võimalused veterinaarile

Meie e-poes on nüüd uued diagnostilised tooted veterinaaridele!

Tugevus, kõrge täpsus ja töökindlus on olulised omadused, mida tuleks arvestada diagnostikainstrumentide ostmisel veterinaarmeditsiinis. Kuid otsustavad on ka sellised kriteeriumid nagu valguse fokuseerimine, detailide tase ja autentne värviedastus.

HEINE eriveterinaarinstrumendid on spetsiaalselt välja töötatud veterinaarkasutuseks. Need on saadaval BETA 200 VET otoskoobina, maksimaalse täpsusega kujutamisel, või G100 etteulatuva valguspeana, mis sobib ideaalselt suurenduse ja valgustusega instrumentide lisamiseks. Mõlemad instrumendid on LED (valgusdioodid) valgustusega.

Vaata e-poes:

HEINE BETA 200 LED VET F.O. otoskoop

Tootekood: G-011.28.388

Tellimisel

539,00  (441,80  + KM)

Beta 200 veterinaarne otoskoop on loodud täielikult metallist korpuse ja kriimustuskindlate klaasläätsedega, mis tagavad aastatepikkuse hooldusvaba kasutamise. LED pirn tagab praktiliselt piiramatu tööaja – pirne pole vaja kunagi vahetada.

3x suurendus. Mitmekihiline klaasist vaateaken pakub kõrge eraldusvõimega ja moonutusteta pilte.

Heine otoskoobid on pööranud tähelepanu igale detailile, alates materjalide valikust kuni töötlemiseni, alates valguse intensiivsusest ja termoreguleerimisest kuni võimalikult kõrge värviedastuse indeksini.

BETA 200 LEDi täielik funktsionaalsus on tagatud BETA laetavate käepidemete ja seinalaadijatega EN 200/EN 200-1.

HEINE G100 LED etteulatuva läätsega

Tootekood: G-112.28.388

Tellimisel

790,00  (647,54  + KM)

See vastupidav veterinaarne uurimisvahend on valmistatud tugevast metallist ja sellel on kriimustuskindel pöörlev lääts, tagades pikaajalise kasutuse. See pakub 1,6-kordset suurendust ja loomulikku värvide taasesitust koos ereda LEDHQ valgustusega. Seade tagab intuitiivse ühe sõrmega kasutamise, pideva heledusreguleerimise ja kindla otsiku kinnituse. Toetab paindlikke toiteallikaid, sealhulgas USB- ja laadimisdokke, ning on ühilduv BETA laetavate käepidemete ja EN 200 seinalaadijatega.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust

Veel artikleid

Diagnostilised võimalused veterinaarile

Meie e-poes on nüüd uued diagnostilised tooted veterinaaridele!Tugevus, kõrge täpsus ja töökindlus on olulised omadused, mida tuleks arvestada diagnostikainstrumentide ostmisel veterinaarmeditsiinis. ...

Tee vereanalüüse kiirelt ja mugavalt oma praksises

Tootjal Wondfo on uus Finecare analüsaator! Fluoroensüümi immuunanalüüsi analüsaator, mis kasutab in vitro diagnostiliseks analüüsiks proovina vereseerumit, plasmat või väljaheidet. Analüüsib levinud...

Miks valida just Heine dermatoskoop?

Tootjal Heinel on uus dermatoskoobi mudel - Delta 30 Pro!Heine dermatoskoop on läbi aegade olnud tõeline revolutsioon naha diagnoosimisel ning ravinõustamisel. Alates maailma esimese dermatoskoobi lei...
Ostukorv
Logi sisse

Pole veel kontot?

Pood
0 Soovinimekiri
0 items Ostukorv
Minu konto
Kõik uudised otse meilile

Telli Medical24 uudiskiri

Saad teavitusi eripakkumistest ja uutest toodetest