Näitan kõiki 9 tulemust

Woodi ultraviolett lamp

Järeltellimisel

110,00 

Ultraviolettvalguslamp naha seisundi analüüsiks.

Luxiflex LED läbivaatuslamp

Järeltellimisel

600,00 

Luxiflex LED läbivaatuslamp on stiilne ning mitmeotstarbeline ning on sobilik toode läbivaatusteks ja pisikirurgia protseduurideks. Läbivaatuslampi saab kasutada ka veterinaar läbivaatusteks ja protseduurideks. Lamp on mobiilne ning mugav liigutada ühest asukohast teise. Täna liikuvale kaelale on valgus suunatav soovitavasse punkti.

Mobiilne läbivaatuslamp Hyridia 7 LED

Laos

400,00 

7 LED pirni 10W meditsiiniliste protseduuride valgustus koos painutatava lambikaelaga. Digitaalne heleduse kontroll. Lambi paiduv kael on 76 cm pikk ja võimaldab valgus suunata 360 kraadi ulatuses. Mobiilne alus on stabiilne ja lukustatav.

Infrapuna soojenduslamp

Järeltellimisel

42,00 
Lambi soe läbitungiv infrapuna valgus lõdvestab lihaseid, stimuleerib vereringet ning laiendab kapillaare, mille tulemusena tagatakse kudedes parem hapniku ja toitainete varustus. Võib kasutada reumaatiliste haiguste, allergiate, külmetushaiguste (nohu, köha, hingamisteede haigused) raviks ning valuleevendajana ja iluhoolduses. Mugavat ja kerget lauamudelit on lihtne kasutada ja see ei võta palju ruumi, lambi nurk on reguleeritav, sobib hästi koduseks kasutamiseks. Mõõdud (koos pakendiga): 18,4 x 14 x 22,5 cm Tööpinge: 230 V - 50 Hz. Võimus: 100 W Võimalik juurde tellida tagavapirn!

Luxiflex halogeen läbivaatuslamp

Järeltellimisel

450,00 

• Kauakestev halogeenpirn 5000 tundi, valguse temperatuur 4000 Kelvinit. Võimalik juurde tellida varupirni.

• 50 000 luksi 50 cm kauguselt

• Painduv kael, lambi koguspikkus 145 cm

• Statiivi kõrgus 95 cm

• Kaal 9 kg

• 1 aastane garantii, tootja Mimsal, vastab standarditele EN 60601-1-2 ja CE 93/42 

Provita LED läbivaatuslamp seinakinnitusega

Järeltellimisel

969,00 

Provita mobiilne LED läbivaatuslamp on pikendatud elueaga, maksimaalse energiatõhususega ning vajab minimaalset hooldust. Läbivaatuslamp on kõrgkvaliteetne ning tänu mittepeegeldava valgustuse teeb arstile mugavaks läbivaatuste tegemise.

Provita mobiilne suur läbivaatuslamp

Järeltellimisel

3050,00 

Provita mobiilne suur läbivaatuslamp on mittepeegeldava valgusega, mis teeb arstide läbivaatuste tegemise mugavamaks ja lihtsamaks. Homogeenne valgusväli tänu optimeeritud valgusjuhtimisele - suurepärane valgustussügavus, ideaalne värviedastus ja värvitemperatuur.

Plastikust juppidel on valgustuskindlad. Ülekuumenemiskaitsega valgusallikas ning kõrge väärtusega värviedastuse indeks ja optimeeritud värvitemperatuur.Lamp on metallist valmistatud, tugevad liigendvarred, millel on kõrge struktuuriga pulbervärv ja kõrgeim kollasuskindlus. Termoplastilise turvise ja turvisekaitsega rattad

Provita mobiilne LED läbivaatuslamp

Järeltellimisel

980,00 

Provita mobiilne LED läbivaatuslamp on pikendatud elueaga, maksimaalse energiatõhususega ning vajab minimaalset hooldust.  Läbivaatuslamp on kõrgkvaliteetne ning tänu mittepeegeldava valgustuse teeb arstile mugavaks läbivaatuste tegemise.