Näitan kõiki 11 tulemust

Dermaflora 0% rulldeodorant Intensity meestele 50ml

Tootekood: DER15898

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora 0% rulldeodorant hooldab ja deodoriseerib õrnalt kaenlaalust nahka, samas lastes nahal hingata ja taastades selle loomulikku kaitsemehhanismi. Aaloe vera niisutab, rahustab ja kaitseb nahka. Toode on alumiiniumi-, parabeenide- ja alkoholivaba. Ei jäta riietele plekke. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Dermaflora 0% pulkdeodorant Aloe Vera 50ml

Tootekood: DER13867

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora aaloe vera pulkdeodorant hooldab ja lõhnastab õrnalt kaenlaalust nahka, samas nahal hingata lastes ja selle loomulikku kaitsemehhanismi taastades. Aaloe vera niisutab ja rahustab nahka ning kaitseb seda ka peale raseerimist. Tänu looduslikele koostisosadele ei põhjusta toote kasutamine nahaärritusi ega jäta ka riietele plekke. Dermaflora tooted ei sisalda alumiiniumisooli, parfüüme, alkoholi, parabeene, värvaineid, aldehüüde, naftatooteid, PEG-emulgaatorit ega kloriidi sisaldavaid biotsiide. Dermaflora tooted sobivad suurepäraselt neile, kellel on lõhnaallergiad või tundlik nahk.

Sana jaladeodorant higistamise vastu 150 ml

Tootekood: DER10474

Laos

6,30  (5,16  + KM)
Sana higistamisvastane jaladeodorant on ainulaadne ja eksklusiivne antibakteriaalse toimega jalgade hooldusvahend, mis vähendab transpiratsiooni ja kõrvaldab lõhnad. Regulaarne kasutamine aitab vältida lõhna taasteket ja hoiab jalad värskena.

Dermaflora 0% geeldeodorant Intensity meestele 50ml

Tootekood: DER15897

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora 0% geeljas pulkdeodorant hooldab ja deodoriseerib õrnalt kaenlaalust nahka, samas lastes nahal hingata ja taastades selle loomulikku kaitsemehhanismi. Aaloe vera niisutab, rahustab ja kaitseb nahka. Toode on alumiiniumi-, parabeenide- ja alkoholivaba. Ei jäta riietele plekke. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Dermaflora 0% pulkdeodorant Intensity meestele 50ml

Tootekood: DER16334

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora 0% pulkdeodorant hooldab ja deodoriseerib õrnalt kaenlaalust nahka, samas lastes nahal hingata ja taastades selle loomulikku kaitsemehhanismi. Aaloe vera niisutab, rahustab ja kaitseb nahka. Toode on alumiiniumi-, parabeenide- ja alkoholivaba. Ei jäta riietele plekke. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Dermaflora 0% rulldeodorant Kibuvits 50ml

Tootekood: DER16200

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Rulldeodorant kibuvitsaõli ja C-vitamiiniga on rikas looduslike koostisosade poolest. Sisaldab stabiliseeritud C-vitamiini, mis tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet, muudab selle vastupidavamaks ebasoodsatele keskkonnamõjudele ja toetab selle taastumist. Külmpressitud kibuvitsaõliga rikastatud koostis toidab ja niisutab nahka. Pakub loomulikku kaitset ebameeldivate kehalõhnade eest kogu päeva jooksul, samas ei põhjusta nahaärritust ega jäta riietele plekke. Võib kasutada ka depileeritud nahal. Toode ei sisalda alumiiniumi, lõhnaaineid, allergeene, parabeene ja värvaineid.

Dermaflora 0% geeldeodorant Kibuvits 50ml

Tootekood: DER16206

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Geeldeodorant kibuvitsaõli ja C-vitamiiniga on rikas looduslike koostisosade poolest. Sisaldab stabiliseeritud C-vitamiini, mis tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet, muudab selle vastupidavamaks ebasoodsatele keskkonnamõjudele ja toetab selle taastumist. Külmpressitud kibuvitsaõliga rikastatud koostis toidab ja niisutab nahka. Pakub loomulikku kaitset ebameeldivate kehalõhnade eest kogu päeva jooksul, samas ei põhjusta nahaärritust ega jäta riietele plekke. Võib kasutada ka depileeritud nahal. Toode ei sisalda alumiiniumi, lõhnaaineid, allergeene, parabeene ja värvaineid.

Dermaflora 0% pulkdeodorant Kibuvits 50ml

Tootekood: DER16201

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Pulkdeodorant kibuvitsaõli ja C-vitamiiniga on rikas looduslike koostisosade poolest. Sisaldab stabiliseeritud C-vitamiini, mis tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet, muudab selle vastupidavamaks ebasoodsatele keskkonnamõjudele ja toetab selle taastumist. Külmpressitud kibuvitsaõliga rikastatud koostis toidab ja niisutab nahka. Pakub loomulikku kaitset ebameeldivate kehalõhnade eest kogu päeva jooksul, samas ei põhjusta nahaärritust ega jäta riietele plekke. Võib kasutada ka depileeritud nahal. Toode ei sisalda alumiiniumi, lõhnaaineid, allergeene, parabeene ja värvaineid.

Dermaflora 0% rulldeodorant Kookosõli 50ml

Tootekood: DER15842

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora kookosõliga rulldeodorant hooldab ja lõhnastab õrnalt kaenlaalust nahka, samas nahal hingata lastes ja selle loomulikku kaitsemehhanismi taastades. Tootes sisalduv kookosõli on kõrge lauriinhappesisaldusega, millel on antibakteriaalsed omadused. Tänu looduslikele koostisosadele ei põhjusta toote kasutamine nahaärritusi ega jäta ka riietele plekke. Dermaflora tooted ei sisalda alumiiniumisooli, parfüüme, alkoholi, parabeene, värvaineid, aldehüüde, naftatooteid, PEG-emulgaatorit ega kloriidi sisaldavaid biotsiide. Dermaflora tooted sobivad suurepäraselt neile, kellel on allergiad või tundlik nahk.

Dermaflora 0% geeldeodorant Aloe Vera 50ml

Tootekood: DER14647

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora aaloe vera geeldeodorant hooldab ja lõhnastab õrnalt kaenlaalust nahka, samas nahal hingata lastes ja selle loomulikku kaitsemehhanismi taastades. Aaloe vera niisutab ja rahustab nahka ning kaitseb seda ka peale raseerimist. Tänu looduslikele koostisosadele ei põhjusta toote kasutamine nahaärritusi ega jäta ka riietele plekke. Dermaflora tooted ei sisalda alumiiniumisooli, parfüüme, alkoholi, parabeene, värvaineid, aldehüüde, naftatooteid, PEG-emulgaatorit ega kloriidi sisaldavaid biotsiide. Dermaflora tooted sobivad suurepäraselt neile, kellel on lõhnaallergiad või tundlik nahk.

Dermaflora 0% geeldeodorant Argaaniaõli ja Meega 50ml

Tootekood: DER15678

Laos

8,00  (6,56  + KM)
Dermaflora geeldeodorant argaaniaõli ja meega koosneb kahest looduse parimast osast, mis annavad lisaniisutust õrnale nahale ärritust põhjustamata. Tänu looduslikele koostisosadele ei põhjusta toote kasutamine nahaärritusi ega jäta ka riietele plekke. Dermaflora tooted ei sisalda alumiiniumisooli, parfüüme, alkoholi, parabeene, värvaineid, aldehüüde, naftatooteid, PEG-emulgaatorit ega kloriidi sisaldavaid biotsiide. Dermaflora tooted sobivad suurepäraselt neile, kellel on lõhnaallergiad või tundlik nahk. Anne & Stiil ilulemmik 2021!