Näitan kõiki 5 tulemust

BioLife HomeCleanse- allergeene vähendav sprei tekstiilile

Laos

17,90 
HomeCleanse™ eukalüpti, Peruu palsamit ja kvaternaarseid soolasid sisaldav sprei kasutamiseks mööblil ja tekstiilmaterjalidel.

BioLife AirCleanse 250ml – sprei allergeenide vähendamiseks õhus

Laos

17,90 

AirCleanse on eukalüptil, ilang-ilangil ja pindaktiivsel ainel põhinev õhusprei, mis vähendab õhus levivate allergeenide kontsentratsiooni, konkreetselt lemmikloomade puhul 65 kuni 85%, kui seda kasutatakse koos lahusega PetalCleanse.

Tootesarja tutvustav video.

 

BioLife PetalCleanse Cat – lahus allergeenide vähendamiseks kassi ja näriliste karvkattel 350ml

Laos

17,90 

PetalCleanse/C - PetalCleanse™ on lahus, mida kasutatakse allergeenide vähendamiseks lemmiklooma (kass, närilised) karvkattel. Sisaldab karvkatet hooldavat rosmariini- ja pärnaõieekstrakti. Kõrvaldab ettevaatlikult kõõma, sülje ja mikroskoopilised allergeenid ning niisutab karva ja nahka, mis omakorda vähendab allergeenide teket. Lemmikloomale kahjutu ja mittemürgine. Sobib kasutamiseks ka lindudel, kassipoegadel ja vastsündinud närilistel.

Tootesarja tutvustav video.

BioLife PetalCleanse Dog – lahus allergeenide vähendamiseks koera karvkattel (350ml)

Laos

17,90 

PetalCleanse/D - PetalCleanse™ on lahus, mida kasutatakse allergeenide vähendamiseks lemmiklooma (koer) karvkattel. Sisaldab karvkatet hooldavat rosmariini- ja pärnaõieekstrakti. Kõrvaldab ettevaatlikult kõõma, sülje ja mikroskoopilised allergeenid ning niisutab karva ja nahka, mis omakorda vähendab allergeenide teket. Lemmikloomale kahjutu ja mittemürgine. Sobib kasutamiseks ka kutsikatel.

Tootesarja tutvustav video.

 

 

Ninafilter NOSA lõhnade eemaldamiseks – 140 tk

Laost otsas

110,00 

Tõhusad NOSA ninafiltrid vähendavad tõhusalt ja diskreetselt halba lõhna ning ei mõjuta hingamisvõimet.

Ninafiltri ainulaadne disain võimaldab hingata normaalselt, kuid samal ajal eemaldab NOSA ninafilter halva lõhna mentoolse lõhnaga. Värske mentooli lõhn annab värskema tunde külmetuse korral.

Kasutusvõimalused erinevates kohtades ning situatsioonides, nagu haavahooldus, hooldekodud, intensiivravi, geriaatria, onkoloogia, patoloogiakeskus.

140 tk kastis. 7tk pakis.