Näitan kõiki 17 tulemust

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-110WA

Tootekood: 172

Laos

857,00  (702,46  + KM)
Ohutu ja kvaliteetne NEXA PROLUX-110WA UV-C bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni. Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Seinale kinnitatav.

UV-C bakteritsiidne retsirkulaator Bactostop Vent 30M

Tootekood: 193

Tellimisel

573,00  (469,67  + KM)

Germitsiidne (bakteritsiidne) ultraviolettkiirguriga BACTOSTOP VENT 30M inaktiveerib ja hävitab õhus olevad mikroorganismid (viirused, bakterid, pärmi eosed, seente eosed). Võib töötada pidevalt. Ei erita osooni. Täielik kaitse UV-C kiirguse eest saab kasutada inimeste juuresolekul. Seadmes kasutatakse filtreid. Lambi esimestel töötundidel (kuni 100 tundi) võib olla osooni väikeste dooside eraldumine, kuid see kogus pole inimestele ohtlik, kõigil lampidel on Euroopa vastavussertifikaadid.

Seadme pirnide eluiga on umbes 8000 tundi. Lambipirne võib asendada ainult Euroopa kõrgeima kvaliteediga T8 tüüpi UV-C lambipirnidega.

UV-C bakteritsiidne lamp Bactostop 50M koos kaitseprillidega

Tootekood: 105/101

Tellimisel

368,00  (301,64  + KM)
Otsese kiiritamisega bakteritsiidne lamp Bactostop 50M vähendab peaaegu kõigi teadaolevate mikroorganismide, nagu viirused, bakterid, pärmi eosed, seente eosed ja hallitusseened, kontsentratsiooni õhus ja pinnal. Ei saa kasutada inimeste juuresolekul. Komplekti kuulub ratastega statiiv seadme mugavaks liikumiseks ja 5-meetrine juhe, mille pistik on ohutuslülitiga ning UV-C filtriga kaitseprillid. Mõeldud pidevaks tööks.

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA alusel -Horisontaalne alus

Tootekood: 171-H0R

Laost otsas

500,00  (409,84  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA horisontaalsel alusel bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Ilma filtriteta. 

Seisualuse puhul peab valima vertikaalse või horisontaalse aluse vahel. 

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA alusel -Vertikaalne alus

Tootekood: 171-V3R

Laost otsas

500,00  (409,84  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA vertikaalsel alusel bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Ilma filtriteta. 

Seisualuse puhul peab valima vertikaalse või horisontaalse aluse vahel. 

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-72WA

Tootekood: 173

Tellimisel

758,00  (621,31  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne NEXA PROLUX-72WA UV-C bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. 

Mobiilne alus ei kuulu komplekti.

UV-C lamp NEXA PROLUX G® M55W/SPDO

Tootekood: 221

Laos

971,00  (795,90  + KM)
NEXA PROLUX G M55W/SPDO UV-C võimsus, mugavus ning mobiilsus teevad sellest hinnatuima UV-C lambi turul. Bakteritsiidne UV-C seade (avatud tüüpi kvartslamp või ultraviolett-desinfitseerija) vähendab peaaegu kõigi mikroorganismide (viirused, bakterid, pärmi eosed, seene eosed, hallitusseened) kontsentratsiooni õhus ja pindadel.  Komplektis on UV-C pirn, mobiilne alus (kõrgus 1,50 m) seadme mugavaks liigutamiseks, 4-meetrine juhe, liikumisandur, programmeeritav taimer ning kaugjuhtimispult. Antud seadet ei saa kasutada inimeste juuresolekul.

UV-C lamp NEXA PROLUX G® M220W/SPDO

Tootekood: 255

Tellimisel

3570,00  (2926,23  + KM)
Bakteritsiidne UV-C seade NEXA PROLUX M220W/SPDO (avatud tüüpi kvartslamp või ultraviolett-desinfitseerija) vähendab peaaegu kõigi mikroorganismide (viirused, bakterid, pärmi eosed, seene eosed, hallitusseened) kontsentratsiooni õhus ja pindadel. Ei saa kasutada inimeste juuresolekul. Komplektis on UV-C pirn, mobiilne alus (kõrgus 1,50 m) seadme mugavaks liigutamiseks, 4-meetrine juhe, liikumisandur, kaugjuhtimispult tööprogrammide seadmiseks. Mõeldud ruumidele kuni 80m2.

UV-C lamp NEXA PROLUX G® M55W/SP

Tootekood: M55WSP

Laos

878,00  (719,67  + KM)
Germitsiidne NEXA PROLUX G M55W/SP UVC-seade (avatud tüüpi kvartslamp või ultraviolett-desinfitseerija) vähendab peaaegu kõigi mikroorganismide (viirused, bakterid, pärmi eosed, seene eosed, hallitusseened) kontsentratsiooni õhus ja pindadel. Ei saa kasutada inimeste juuresolekul. Komplektis on UV-C pirn, mobiilne alus (kõrgus 1,50 m) seadme mugavaks liigutamiseks, 4-meetrine juhe, liikumisandur.

Bactostop IPS 25

Tootekood: IPS-25

Tellimisel

286,00  (234,43  + KM)

Germitsiidne UV-C seade Bactostop IPS 25 (avatud tüüpi kvartslamp või UV-desinfitseerija) vähendab kõigi teadaolevate mikroorganismide kontsentratsiooni õhus pindadel. On kaitstud niiskuse ja tolmu eest (IP65). Saab kinnitada seina või lae külge.

Komplektis on UV-C pirnide ja roostevabast terasest kinnitused. Osoonivaba. Ei saa kasutada inimeste juuresolekul.

 

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX G® 30WA/SPH02 programmeeritava taimeriga

Tootekood: 217-3

Laos

756,00  (619,67  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne NEXA PROLUX G® 30WA/SPH02 programmeeritava taimeriga programmeeritava taimeriga UVC bakteritsiidne retsirkulaator (õhupuhastaja)  hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Kaasas programmeeritav taimer SPH02, millega saab määrata seadme sisse- ja väljalülitamiseks soovitud aja. 

Mobiilne alus ei kuulu komplekti. Hind koos mobiilse alusega 625€.

UV-C retsirkulaator NEXA PROLUX G® M30WA/SPH02 programmeeritava taimeriga ja mobiilse alusega

Tootekood: 179

Tellimisel

888,00  (727,87  + KM)
  • Ohutu ja kvaliteetne NEXA PROLUX G M30WA/SPH02 UV-C bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganisme, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.
  • Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni.
  • Saab kasutada inimeste juuresolekul.
  • Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist.
  • Kaasas programmeeritav taimer SPH02, millega saab määrata seadme sisse- ja väljalülitamiseks soovitud aja.
  • Mobiilne alus kuulub komplekti.

UV-C lamp NEXA PROLUX G® 55W-SP-DO

Tootekood: 198

Laos

787,00  (645,08  + KM)
Bakteritsiidne NEXA PROLUX G® 55W-SP-DO UV-C lamp vähendab peaaegu kõigi teadaolevate mikroorganismide, nagu viiruste, bakterite, pärmi, seene eoste ja hallitusseente kontsentratsiooni õhus ja pindadel. Antud seadet ei saa kasutada inimeste juuresolekul. Lisaturvalisus on tagatud lambis oleva liikumisanduriga, mis lülitab lambi inimeste ruumi sisenemisel välja. Lisaomadused:
  • Programmeeritav, mitmekanaliline kaugjuhtimispult.
  • Lambi allesjäänud tööaja loendur.

UV-C lamp ja retsirkulaator NEXA PROLUX G 36W30WA

Tootekood: nexa-2-in-1

Tellimisel

1117,00  (915,57  + KM)

Kõrgekvaliteediline ja suurepärase disaininga NEXA PROLUX G 36W30WA ühendab endas retsirkulaatori ning kiirguslambi omadused, võimaldades kasutada funktsioone nii koos kui eraldi (inimeste juuresolekul kui ka mitte). Ohutuse ja mugavuse säilitamiseks on lamp varustatud liikumisanduriga ning kaugjuhtimispuldiga.

Seade hävitab mikroorganisme (viirused, bakterid, pärmi eosed, seente eosed) ning saab pidevalt töötada. Ei erita osooni. Täiustatud disain - ilma filtriteta. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. 

Mobiilne alus ei kuulu komplekti.

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-M30WA mobiilne

Tootekood: 111

Laos

701,00  (574,59  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne NEXA PROLUX-M30WA mobiilne UV-C bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. 

Antud toode on mobiilsel aluse. Kui Te soovite seinale kinnitatavat varianti, leiate selle siit.

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA

Tootekood: 171

Tellimisel

490,00  (401,64  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-18WA bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. Ilma filtriteta. 

Toodet saab tellida ka seisualusel. Seisualus ei kuulu antud komplekti. Tutvuge tootega siin. 

UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-30WA

Tootekood: 170

Tellimisel

573,00  (469,67  + KM)

Ohutu ja kvaliteetne UV-C õhupuhastaja NEXA PROLUX-30WA bakteritsiidne retsirkulaator hävitab õhus olevaid mikroorganismie, nagu viirused, bakterid, pärmi-, seene eoseid ja hallitusseeni.

Antud seade saab pidevalt töötada ning ei erita osooni. Saab kasutada inimeste juuresolekul. Kere on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumist. 

Mobiilne alus ei kuulu komplekti.