Näitan kõiki 9 tulemust

Kõrvaloputussüsteem Otoclear

Laos

190,00 

Pritspudel on kerge ja vastupidav ning varustatud temperatuuriindikaatoriga, kõrvaloputuseks sobilik temperatuur on 36-37℃.

Tootel on patenteeritud 3-suunaline veesurve, mis teeb protseduuri lihtsaks ja tõhusaks ehk vesi jõuab kuulmekanali seinale 30 kraadise nurga all.

Otsikud on pehmed ja sobituvad nii täiskasvanute kui laste kõrvale ning on turvalised kuna otsiku kuju ei võimalda torgata seda liiga sügavale. Komplekti kuuluv loputusvee kogumisanum sobitub hästi näokujuga ning võimaldab vältida patsiendi märjakssaamist

Komplekti kuulub: pritsepudel, 20 kõrvaotsikut, 500 ml loputusvee kogumisanum. Tootja: Bionix USA. 

Kõrvaloputussüstal Janet Record 200 ml

Järeltellimisel

280,00 
Kvaliteetne, usaldusväärne ja täpne klaas-metall süstal. Mahtuvus: 200 ml. Janet komplektis on kaks erinevat otsikut. Toodetud Saksamaal.

500 ml loputusvee kogumisanum

Laos

30,00 

500 ml loputusvee kogumisanum. Tootja: Bionix USA. 

Kõrvaloputusseade PROFESSIONAL OTOSCILLO®

Järeltellimisel

630,00 

Otoscillo on seade professionaalseks kõrvaloputamiseks, mis on innovatiivne, kompaktne, turvaline, tõhus ja võimaldab kiiret loputust. Reguleeritava survega pulseeriv vool muudab kõrvavaigu eemaldamise lihtsaks ja sobib ideaalselt kitsa ning tundliku kõrvakanali loputamiseks.  Seade on varustatud automaatse loputusvee seadmesse tagasimineku tõkestussüsteemiga, mis koos ühekordsete otsikutega kasutamisel välistab täielikult infektsiooni edasikandmumise ohu ühelt patsiendilt teisele tagades kasutajamugavuse ja kiiruse. Kaasas eestikeelne kasutus-ja hooldusjuhend. Toodetud Saksamaal.

Kürett Otoclear kõrvaloputussüsteemile

Laos

16,00 
Kahepoolne kürett, üks pool lusikakujuline teine ringikujuline 10 tk pakis