Näitan kõiki 4 tulemust

Stereo zoom mikroskoop KERN OZL 466

Järeltellimisel

800,00 

Stereomikroskoop KERN OZL 466, 0,7 x - 4,5 x, 3W LED (edastatud), 3W LED (kajastub)

KERN OZL 466 seeria tooted stereo zoom mikroskoobid avaldavad muljet nii lihtsa käsitsemise, paindlikkuse kui ka stabiilsuse ja hinna poolest.

  • Ühtlane, varjudeta valgustus
  • Suurepärased optilised omadused ja suur tööpind
  • Pidev suurendus alates 7–45 °.
  • Nii binokulaarne kui trinokulaarne versioon
  • Samba alus pakub suuremat paindlikkust ja vabadust eemaldada mikroskoobi pea ja integreerida see teistesse moodulsüsteemidesse, näiteks universaalsesse alusesse.

Lisavarustusena on saadaval suur valik erinevaid okulaare ja objektiive. 

Sobib eelkõige parasiitide avastamisel, in vitro viljastamisprotseduuridel, zooloogias ja botaanikas, koe ettevalmistamisel, kvaliteedikontrollis kolmemõõtmelisusele keskenduvate proovidega (putukad, seemned, erinevad komponendid), Sobib hästi ka koolitusettevõtetele, töökodadele montaaži- ja remonditöökohtadena, nt elektroonikatööstuses.

 

Stereomikroskoop KERN OSE 421

Järeltellimisel

340,00 

Stereomikroskoop KERN OSE 421, binokulaarne, 2x / 4x, 1W LED (edastatud), 1W LED (kajastatud)

Integreeritud käepideme ja stabiilse mehaanilise alusega KERN OSE-42 on spetsiaalselt välja töötatud koolide, koolituste ja töötubade jaoks.

Seadmel on väga head optilised omadused, mis võimaldavad suurel vaateväljal näha teravat pilti. Tänu laetavatele patareidele on seadet on lihtna ka mobiilselt kasutada.

Tööprotseduuride kiiremaks ja tõhusamaks muutmiseks on saadaval pööratav objektiiv koos etteantud suurendustega. Okulaarid on kinnitatud okulaaride torusse, et vältida nende kahjustumist või kadumist.

Lisavarustusena on saadaval suur valik erinevaid okulaare ja objektiive.  

Sobib eelkõige kasutamiseks koolitustel, kehavälise viljastamise protsetuuridel, parasiitide tuvastamisel, zooloogias ja botaanikas, koe ettevalmistamisel ning kvaliteedikontrolli protseduuridel kolmemõõtmelisusele keskenduvate proovidega (putukad, seemned).

 

Binokulaarne valgusmikroskoop KERN OBE 122

Järeltellimisel

645,00 

Valgusmikroskoop KERN OBE 122, binokulaarne, 4 x / 10 x / 40 x, ​​3W LED

Uus KERN OBE seeria paistab silma oma eksklusiivsete ja dünaamiliste seadmetega, mis on ergonoomilised ning tugeva konstruktsiooniga. Nutikas panipaik tagaküljel võimaldab teie toitekaablit kiiresti ja praktiliselt hoiustada. Tänu USB-ühendusele on ka välise toitepanga kasutamine võimalik. 

Muljetavaldav reguleeritav 3 W LED tagab proovi ereda valgustatuse. Reguleeritava kõrgusega ja seeläbi fokuseeritav 1,25 Abbe kondensor on OBE tootevaliku täiendav kvaliteedinäitaja ning tagab parima võimaliku valgustatuse. Proovide liigutamine on lihtne ning efektiivne. 

Lisavarustusena on saadaval suur valik erinevaid okulaare ja objektiive. 

Komplektis on kaitsev tolmukate, mitmekeelne kasutusjuhend. 

Sobib eelkõige kasutamiseks hematoloogias, setete uurimisel, arstipraktikas ning koolituste läbiviimisel poolläbipaistvate, õhukeste, suure kontrastsusega ja vähem keerukate proovidega (nt taimekude, parasiidid, värvilised rakud)

 

Monokulaarne valgusmikroskoop KERN OBT 101

Järeltellimisel

265,00 

Valgusmikroskoop KERN OBT 101, monokulaarne, 4 x / 10 x / 40 x, 1W LED

KERN OBT seeria pakub kvaliteetseid koolimikroskoope, mis intuitiivsete juhtimiselementide, tugeva konstruktsiooni ja kaasaegse disainiga pakuvad mugavat kasutajakogemust. Sobib eelkõige kasutamiseeks algkoolis, keskkoolis, huviringides ning väiksematel koolitustel läbipaistvate, õhukeste, kõrge kontrastsusega ja vähem keerukate proovide vaatlemiseks (nt taimekude, parasiidid, värvilised rakud)