Näitan kõiki 3 tulemust

EverFlo hapnikukontsentraator

Laos

980,00 
EverFlo on seade hapnikravi patsientidele, kes kannatavad hingamispuudulikkuse all ja vajavad lisahapnikku. Seade toodab atmosfääriõhust kontsentreeritud hapnikku ning suunab selle patsiendi hingamisteedesse. Hapnik kontsentreeritakse õhust molekulaarse sõelumise ning rõhu muutmisel tekkiva adsorptsiooni protsessis. Omadused: Kerge transportida EverFlo hapnikukontsentraator kaalub ainult 14 kg. See vähendab saatmis- ja hoiukulusid ning seadme vigastuse riski transportimisel. Kompaktne disain EverFlo ergonoomiline disain võtab vähem ruumi ega tõmba palju tähelepanu, kuna seade ei paista välja meditsiinilise aparaadina. Right Fit sari keskendub patsientide vajadustele EverFlo kuulub Right Fit´i sarja, mis kujutab endast hapnikutoodete ja -programmide portfelli. See on inspireeritud patsientide vajadustest ja loodud ettevõtluse jaoks. Vähene hooldus alandab teeninduskulusid Koduravi teenuse pakkuja peab filtreid vahetama 2 aasta järel. Patsientidel ei ole filtri vahetamisega muret. Väiksem energiatarve muudab EverFlo patsiendisõbralikuks Süsteem kasutab vähem elektrit ja toodab vähem soojust. Niisutuspudeli platvorm pakub täiendavat paindlikkust Mugava takjakinnituspaelaga niisutuspudeli platvorm on disainitud nii, et see ühilduks erinevate niisutuspudeli tüüpidega. Süvistatud voolumõõtur Süvistatud voolumõõtur hoiab ära juhusliku purunemise. Hapniku puhtuse indikaatori võimalus turvalisuse suurendamiseks EverFlo on saadaval nii hapniku puhtuse indikaatoriga kui ka ilma. OPI (hapniku protsendi indikaator) mõõdab ultraheli abil hapniku väljavoolu hulka. Vastupidav metallkanüül Vastupidav metallkanüül on tugev ja väiksema purunemistõenäosusega.

Nebulisaatori tarvikute komplekt, korduvkasutatav

Järeltellimisel

35,00 

SideStream korduvkasutatav helesinine ravimianum (nebulisaator) võimaldab kiirelt ja efektiivselt manustada ravimeid aerosoolauru kujul. Toodet saab kasutada kõikide Philips Respiroics kompressoritega. Ravimianum on valmistatud tugevast materjalist, seda võib puhastamiseks ja desinfitseerimiseks keeta. Tootja poolt märgitud kasutusaeg on 12 kuud. Pärast kasutusperioodi lõppu tuleks ravimianum välja vahetada pihustatavate osakeste kvaliteedi langemise tõttu. 

Komplektis sisaldub:

  • SideStream korduvkasutatav helesinine ravimianum (nebulisaator)
  • voolik ravimianuma ühendamiseks kompressoriga
  • täiskasvanu näomask inhalatsioonide tegemiseks / auru hingamiseks
  • lapse näomask inhalatsioonide tegemiseks / auru hingamiseks  
  • suuhuulik inhalatsioonide tegemiseks / auru hingamiseks.

POWERbreathe Classic: Medium Resistance hingamislihaste treenimise seade

Järeltellimisel

90,00 

Hingamislihaste vastupidavust treeniv seade POWERbreathe Classic Medium Resistance kasutab muutuva koormusega kalibreeritud vedru. Madalaimaks koormuse seadistuseks on 10 cmH2O. Treeninguid sooritades saab vasturõhku tõsta, kui hingamislihased kohanevad ja muutuvad tugevamaks (maksimaalne koormus 170 cmH2O). Seade on pestav. Mõeldud sportlastele.

Valige POWERbreath Classic Medium Resistance, kui:

  • teete trenni või olete füüsiliselt aktiivne rohkem kui 2,5 tundi nädalas ja Teil pole hingamisprobleeme;
  • teete trenni või olete füüsiliselt aktiivne rohkem kui 2,5 tundi nädalas ja Teil on mõningaid hingamisprobleeme.

Toote kasutusjuhend

Täpsem info tootja kodulehelt: https://www.powerbreathe.com/powerbreathe-classic