Medline Mediguard nitriilkindad (200tk)

Tootekood: MGSN

Laos

16,00 

MediGuard nitriilkindad pakuvad tõhusat ja pulbrivaba läbivaatuskinnaste lahendust. Iga kasutaja saab nautida tugevat kaitsest ja suurepärasest puutetundlikkust tänu tekstureeritud sõrmeotstele. Pakkudes lateksi mugavust, kuid ilma sellega seotud allergiate riskita, on need kahepoolsed nitriilkindad tõhusaks alternatiiviks latekskinnastele.
Lisaks võivad pulbrivabad kindad aidata suurendada töötajate ohutust ja vähendada käte nahahaigusi ning mikroobide levikut. PPE-sertifikaadiga nitriilkindad pakuvad suurepärast vastupidavust ja kaitset.

Medline Restore Sense nitriilkindad (250tk)

Tootekood: OATN32

Laos

31,00 

Medline'i Restore® Sense nitriili eksamikindad koos kolloidse kaerajahuga on puudri- ja lateksivabad läbivaatuskindad, mis sobivad ideaalselt lõppkasutajatele, kellel on eriti oht kuiva nahaga seotud seisundite tekkeks või kes pesevad regulaarselt käsi.

Medline patenteeritud tehnoloogiaga läbivaatuskindad moodustavad tänu kolloidse kaerahelbega sisemisele kattele kinda ja käte vahele niisutava kihi. See aitab vältida ärritavat kontaktdermatiiti ja leevendab väiksemaid nahaprobleeme.

Lisaks on meie kinnastel tõhusad pakkimisfunktsioonid. Esiteks, et vältida kinnaste raiskamist, leiate kasti avast MicroStop™, läbipaistva kaitsekile, mis aitab vältida kinnaste väljakukkumist. Nii saate korraga väljastada ainult ühe kinda. Teiseks, et õige kinda oleks lihtne valida, on pakendil iga kord värvikoodiga suuruse määramise süsteem.

Kolloidse kaerajahukattega Restore kindad on sidrunrohelise värviga.

Aurelia Absolute 100 nitriilkindad (100tk)

Tootekood: 1507

Laos

7,00 
Aurelia Absolute 100 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba musta värvi kinnas. Absolute 100 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Absolute 100 nitriilkinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Medline Generation Pink nitriilkindad (250tk)

Tootekood: PINKE

Laos

36,00 

Generation Pink nitriilkindad pakuvad tõhusat ja pulbrivaba läbivaatuskinnaste lahendust. Iga kasutaja saab nautida tugevat kaitsest ja suurepärasest puutetundlikkust tänu tekstureeritud sõrmeotstele. Pakkudes lateksi mugavust, kuid ilma sellega seotud allergiate riskita, on need kahepoolsed nitriilkindad tõhusaks alternatiiviks latekskinnastele.
Lisaks võivad pulbrivabad kindad aidata suurendada töötajate ohutust ja vähendada käte nahahaigusi ning mikroobide levikut. PPE-sertifikaadiga nitriilkindad pakuvad suurepärast vastupidavust ja kaitset.

Aurelia Refresh piparmündiga ühekordsed latekskindad 100tk

Tootekood: 1517

Laos

10,00 
Aurelia Refresh ühekordne latekssõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba roheka värvusega sõrmkinnas, mis on valmistatud 100% naturaalsest kummist. Refresh on piparmündiga lõhnastatud, et muuta meeldivamaks nii patsiendi kui kandjale selle toote kasutamise. Kinda peopesas olev meekärje kujuline muster suurendab peopesa haakumist töövahenditega. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,15mm. Antud toode on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasutamiseks, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Latekskinnas ühekordne Vibrant puudrivaba 100tk-M

Tootekood: 1518M

Laost otsas

19,00  (15,57  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Medline Sensicare Free nitriilkindad (200tk)

Tootekood: MDSFREE

Laos

25,00 

Medline'i SensiCare® Free Nitrile Exam kindad pakuvad lõppkasutajale lateksi- ja keemilise kiirendivaba lahendust, vähendades seeläbi naha lagunemise või ebasoodsate naha- ja allergiliste reaktsioonide riski (I tüüpi [lateks] ja IV tüüpi [keemiline kiirendi] allergia ). Keemilisi kiirendeid kasutatakse tavaliselt kinnaste tootmisprotsessi kiirendamiseks, tooraine sidumiseks ning vastupidava ja elastse kinda tagamiseks. Kuid nitriilkindad on tervishoiutöötajate jaoks kõige ohutum valik allergiate ennetamiseks.

Neid soovitatakse üldiselt kasutada piirkondades, kus on suurem rõhk kinnastele, näiteks traumapunktides või piirkondades, kus kasutatakse tugevaid kemikaale või vedelikku.

See kinnas tagab kasutajatele mugava sobivuse, hea tunde, tugevuse ja puutetundlikkuse, muutes need ideaalseks valikuks, kui tundliku nahaga kandjatele on vaja kaitset.

Aurelia Sonic 100 ühekordsed nitriilkindad 100tk-XS

Tootekood: 1511XS

Laos

17,00  (13,93  + KM)

Kui te vajate kinnast, mis on sama tundlik, mugav ja veniv kui Aurelia Quest 2.2, kuid siiski midagi enamat kui lihtsalt valget värvi kinnas, siis teile sobib suurepäraselt Aurelia Sonic. Antud toode on sügavsinine e. koobaltsinise värvusega.  Uskumatult õhuke nitriilkinnas on spetsiaalselt arendatud, et tagada kasutajale suurenenud mugavus, venivus ja tundlikkus.

Omadused:

 • Näpud karestatud tekstuuriga
 • Mittesteriilne
 • 100% lateksi vaba

Aurelia Distinct Premium latekskinnas 100tk-L

Tootekood: 1603L

Laos

18,00  (14,75  + KM)
Aurelia Distinct Premium latekskinnas 100tk looduslikust lateksist ühekordsed kindad pakuvad suurepärast venivust, mugavust ja tundlikkust. Lateks on ümbritsetud polümeerkattega, mis vähendab kokkupuudet lateksiga, sellega seoses vähendades võimalikku latekstundlikkuse ilminguid kasutajal ja parandades ühtlasi ka haarduvust niisketes tingimustes. Honeycomb e. meekärje muster kindal parandab samuti haarduvusomadusi. Omadused:
 • Material: Polümeerkattega lateks
 • Paksus sõrmeotstes 0,15mm
 • 1 kinda kaal M suurus 6g
 • Värvus valge
 • Mittesteriilne
 • Mõlemakäelisus
 • Ümardatud kinda randmeserv
 • Ühekordseks kasutuseks
 • Puudrivaba
 • Honeycomb (meekärje) muster

Puudrivabad nitriilkindad EssentiCare, sinine L 100tk

Tootekood: 490955

Laos

18,00  (14,75  + KM)
Sinine värv, mikrostruktuuriga sõrmepinnad tagavad hea haarde instrumentidel. Mittesteriilsed läbivaatamise ja kaitsekindad.

Medline Eco Vinyl vinüülkindad (150tk)

Tootekood: MGE32

Laos

13,00 

Medline'i Eco Vinyl Clear eksamikindad pakuvad puudrivaba alternatiivi ja head ökonoomset valikut minimaalse riskiga protseduurideks, kus on vaja kaitset.

Mitmekordseks kasutamiseks pakuvad need sünteetilised kindad kõikehõlmavat jõudlust, sealhulgas tugevust, pikenemist, puutetundlikkust ja mugavust. Nende eksamikinnaste pulbrivaba komponent võib aidata suurendada töötajate ohutust ja vähendada mikroobide levikut kasutamise ajal. Need kindad on läbipaistvad ja sileda tekstuuriga.

Aurelia Sonic 100 ühekordsed nitriilkindad 100tk-XL

Tootekood: 1511XL

Laos

17,00  (13,93  + KM)

Kui te vajate kinnast, mis on sama tundlik, mugav ja veniv kui Aurelia Quest 2.2, kuid siiski midagi enamat kui lihtsalt valget värvi kinnas, siis teile sobib suurepäraselt Aurelia Sonic. Antud toode on sügavsinine e. koobaltsinise värvusega.  Uskumatult õhuke nitriilkinnas on spetsiaalselt arendatud, et tagada kasutajale suurenenud mugavus, venivus ja tundlikkus.

Omadused:

 • Näpud karestatud tekstuuriga
 • Mittesteriilne
 • 100% lateksi vaba

Nitriilkinnas ühekordne Transform puudrivaba-L

Tootekood: 1524L

Laos

17,00  (13,93  + KM)

Aurelia Transform 100 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 100 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 100 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Medline Signature Latex Green steriilsed latekskindad (50tk)

Tootekood: MSG55

Laos

51,00 
Medline'i Signature Latex Green kirurgilised kindad aaloega on kasulikud lõppkasutaja kätele, kuna need on steriilsed, pulbrivabad ja orgaanilise aloe veral põhineva sisekattega. Niiske ja kuivkandmise hõlbustamiseks oleme need kirurgilised kindad valmistanud lisaks aloe vera kattele ka elastse E-Z Glide polümeerkattega. Signature Latex Greeni aloe vera kate, mis on valmistatud 100% puhtast külmkuivatatud aloe vera geelist, aitab niisutada ja parandada naha seisundit. Oma tumerohelise värvuse tõttu sobivad need ideaalselt ka aluskinnasteks. Topeltkinnaste tehnika kasutamisel võimaldavad need kindad kiiresti tuvastada perforatsioonid väliskinnastes.

Medline SensiCare PI Evolution steriilsed kindad (50tk)

Tootekood: MSG95

Laos

77,00 
Medline'i SensiCare® PI Evolution Surgical Gloves on steriilsed, lateksivabad, pulbrivabad kirurgilised kindad, mis sobivad ideaalselt üldkirurgia jaoks. Need sobivad hästi ka kasutajatele, kes vajavad lateksialternatiivi, kuna need on valmistatud polüisopreenisegust, mis tagab suurepärase sobivuse ja tunde – koos tugevuse ja keemilise vastupidavusega. Medline'i lateksivabad kindad aitavad ära hoida kõrvaltoimeid, nagu pigistustunne rinnus, hingamisraskused, lööbed ja muud lateksiga seotud riskid. Need sobivad kasutamiseks igat tüüpi protseduuride ajal. Samuti on nende kirurgiliste kindade sisemuses pulbrivaba polümeerkattega, et vältida kihistumise või ketenduse tekkimist kasutamise ajal, ning need on molekulaarselt seotud. Protseduuride ajal suurema mugavuse tagamiseks on manseti kujundus kitsenev ja helmestega, nii et kindad kleepuvad kirurgilise hommikumantli külge ja manseti allarullimine väheneb.

Medline Sensicare Pro nitriilkindad (50tk)

Tootekood: PRO400

Laos

26,00 37,00 
Medline'i SensiCare® Pro Extended Cuff Nitrile Exam Gloves on spetsiaalselt loodud lahendus, mis pakub lisakaitset kõrge riskiga olukordades ja täiustatud jõudlust. See kindamudel on pulbristamata, mittesteriilsest nitriilist ja pakub 400 mm pikkust pikendatud käsivarre mansetti. Meie spetsiaalsed pulbrivabad eksamikindad on ideaalsed kaitseks spetsialistidele, kes kasutavad karmi kemikaale. SensiCare Pro 400 pakub lisaks pikale mansetile ka OptiCuff manseti maharullumise vastast tehnoloogiat, mis aitab kinnastel püsti ja paigal püsida, et pakkuda täiendavat kaitset kemikaalide ja puhastusvahendite eest. Seetõttu sobivad need pikad uurimiskindad ideaalselt dekontaminatsiooniks, endoskoopiaks, patoloogiaks, uroloogiaks, keemiaraviks ning sünnitamiseks ja sünnituseks ning paljudeks muudeks erialadeks.

Medline EasyBath® pesukindad – lõhnavabad

Tootekood: WM80301

Tellimisel

4,00  (3,28  + KM)

Medline'i EasyBath® pesukindad pakuvad loputusvabasid pesukindaid, mis jätavad patsientide naha siledaks, puhtaks ja niisutatuks. Iga paar on eelnevalt immutatud õrna pH-ga tasakaalustatud, dermatoloogiliselt testitud alkoholivaba koostisega.

Kindad on valmistatud pehmest ja imavast materjalist, et tugevdada puhastusefekti ja eemaldada koorivaid naharakke. Lisaks on ühekordsed pesukindad saadaval lõhnastatud või lõhnavabad, et kohaneda igat tüüpi nahaga, isegi kõige tundlikuma nahaga.

Meie eelimmutatud kindad pakuvad optimaalset vannikogemust, sest EasyBath puhastab ja niisutab nahka kuivatamata või koorimata – aidates teil säilitada patsientide naha terviklikkust, et vältida naha lagunemist.

Need kedraga pesukindad aitavad vähendada ka ristsaastumise ohtu, kaotavad vajaduse kraanikausside, seepide, voodipesu ja losjoonide järele ning neid saab patsiendi mugavuse huvides soojendada. Kinnaste disain aitab hooldajatel maksimeerida patsiendi vannitamise aega, võimaldades tõhusalt kasutada iga kinda mõlemat poolt.

EasyBathi ühekordselt kasutatavaid pesukindaid saab kasutada viie või kaheksa kehapiirkonna puhastamiseks, sealhulgas:

 • Nägu, kael ja rind
 • Vasak käsi ja kaenlaalune
 • Parem käsi ja kaenlaalune
 • Vasak jalg
 • Parem jalg
 • Tuharad.

Selle samm-sammulise ja kulutõhusa protokolli kasutuselevõtuga tagavad tervishoiuteenuse osutajad, et kõik patsiendid saavad järjepidevat hooldust ja asutus võib oodata prognoositavaid kulusid vanni kohta.

Medline EasyBath® pesukindad

Tootekood: WM80300

Tellimisel

4,00  (3,28  + KM)

Medline'i EasyBath® pesukindad pakuvad loputusvabasid pesukindaid, mis jätavad patsientide naha siledaks, puhtaks ja niisutatuks. Iga paar on eelnevalt immutatud õrna pH-ga tasakaalustatud, dermatoloogiliselt testitud alkoholivaba koostisega.

Kindad on valmistatud pehmest ja imavast materjalist, et tugevdada puhastusefekti ja eemaldada koorivaid naharakke. Lisaks on ühekordsed pesukindad saadaval lõhnastatud või lõhnavabad, et kohaneda igat tüüpi nahaga, isegi kõige tundlikuma nahaga.

Meie eelimmutatud kindad pakuvad optimaalset vannikogemust, sest EasyBath puhastab ja niisutab nahka kuivatamata või koorimata – aidates teil säilitada patsientide naha terviklikkust, et vältida naha lagunemist.

Need kedraga pesukindad aitavad vähendada ka ristsaastumise ohtu, kaotavad vajaduse kraanikausside, seepide, voodipesu ja losjoonide järele ning neid saab patsiendi mugavuse huvides soojendada. Kinnaste disain aitab hooldajatel maksimeerida patsiendi vannitamise aega, võimaldades tõhusalt kasutada iga kinda mõlemat poolt.

EasyBathi ühekordselt kasutatavaid pesukindaid saab kasutada viie või kaheksa kehapiirkonna puhastamiseks, sealhulgas:

 • Nägu, kael ja rind
 • Vasak käsi ja kaenlaalune
 • Parem käsi ja kaenlaalune
 • Vasak jalg
 • Parem jalg
 • Tuharad.

Selle samm-sammulise ja kulutõhusa protokolli kasutuselevõtuga tagavad tervishoiuteenuse osutajad, et kõik patsiendid saavad järjepidevat hooldust ja asutus võib oodata prognoositavaid kulusid vanni kohta.

Latekskinnas ühekordne Vibrant puudrivaba 100tk-XS

Tootekood: 1518XS

Laos

19,00  (15,57  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Nitriilkindad XL 100tk SININE

Tootekood: RNB-XL-100

Laos

17,00  (13,93  + KM)

Sinist värvi nitriilkindad.

Pakendis 100 kindapaari.

Latekskinnas ühekordne Vibrant puudrivaba 100tk-XL

Tootekood: 1518XL

Laos

19,00  (15,57  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Nitriilkinnas ühekordne Transform puudrivaba 200tk-XL

Tootekood: 1520XL

Laos

33,00  (27,05  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Nitriilkinnas ühekordne Transform puudrivaba 200tk-L

Tootekood: 1520L

Laos

33,00  (27,05  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.

Latekskinnas ühekordne Vibrant puudrivaba 100tk-L

Tootekood: 1518L

Laos

19,00  (15,57  + KM)

Aurelia Transform 200 ühekordne nitriilsõrmkinnas on kõrgekvaliteediline puudrivaba lillakassinine  sõrmkinnas. Transform 200 õhukese nitriilkinda valmistamise tehnoloogia on võimaldanud vaatamata oma kergusele säilitada kinda vastupidavuse ja tugevuse. Kinda sõrmeotsa paksus on 0,10mm. Transform 200 nitriilkinnaskinnas on meditsiinilise taseme kinnas, sobib toiduaine tööstuses kasuamiseks, lateksi vaba, vastab isikukaitsevahendite klass 3, kaitseb mitmete kemikaalide eest.