Näitan kõiki 12 tulemust

Esmaabikandekott CURE&GO

Laos

35,00 

Esmaabi kandekott CURE&GO koolidele, spordiklubidele, ettevõttetele. Tänu koti väikesele disainile saab sellega transportida vajalikke vahendeid.

 

Esmaabikott MULTY`S

Järeltellimisel

48,00 

Esmaabikoti MULTY´S saab kaasas kanda vajalikke esmaabivahendeid, mida saab kasutada erinevates meditsiinilistes situatsioonides. Kotti saab kasutada nii füsioteraapias, esmaabis ja päästes, spordis ja reisidel.

Esmaabikott Multy´s. UUS TOON!

Laos

48,00 

Esmaabikoti MULTY´S saab kaasas kanda vajalikke esmaabivahendeid, mida saab kasutada erinevates meditsiinilistes situatsioonides. Kotti saab kasutada nii füsioteraapias, esmaabis ja päästes, spordis ja reisidel.

Esmaabikandekott HEALandGO

Laos

30,00 

Esmaabi kandekott HEAL&GO koolidele, spordiklubidele, ettevõttetele. Tänu koti väikesele disainile saab sellega transportida vajalikke vahendeid.

Esmaabi kandekott ratastel EMERAIR`S

Laos

300,00 

Mahukas esmaabi kott turvaliseks esmaabi varustuse kandmiseks. Kaasas 4 läbipiastvat kotti ja 1 ampullikott, mahutab 66 ampulli, külmakott, teravate esmete konteiner.

Esmaabi kott EMERAIR´S on disainiga, mis lubab teda teha ratastel sõitvaks kotiks, kanda sangadest või seljakotina. 

Esmaabi kandekott EMERAIR´S

Laos

280,00 

Mahukas EMERAIR´S kott turvaliseks esmaabi varustuse kandmiseks. Kaasas 4 läbipiastvat kotti ja 1 ampullikott, mahutab 66 ampulli, külmakott, teravate esmete konteiner. Esmaabi kott on kokku volditav, mis laseb kasutajal näha korraga kogu koti sisemust. Kotil on eraldi koht hapnikuballoonile. Koti suur disain lubab kiire ligipääsu vajalike instrumentidele erinevates meditsiinilistes hädaolukordades.

Meditsiiniline spordikott

Järeltellimisel

100,00 

Spetsiaalne komplekt esmaabi andmiseks spordiklubides (tenniseklubid, basseinid, jõusaal jne). Pehmel nailonist kotil on 2 küljetaskut ja lukuga suletav.

Esmaabikott, puusale ja reiele kinnitamiseks

Järeltellimisel

60,00 

Esmaabikotiga saab kiiresti reageerida erinevates hädaolukordades, kuna kott ja selle sisu on kompaktne. Kotti saab kinnitada erinevat moodi, nii puusale, käele kui ka reiele. Tänu erinevatele kinnitusviisidele on võimalik seda kotti kasutada erinevates situatsioonides ja keskkondades.

 

Tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=Ll26bZ2rEHY

Ampullide kandekott PROBE´S

Laos

50,00 

Isotermiline kandekott ampullide transportimiseks. PROBE kandekotiga saab kanda suurt hulka ampulle ja ravimeid. Tänu 4 eemaldatavale osale tähistega, lühendab tervishoitöötaja ravimi asukoha ja manustamise aega, mis tagab patsiendile parema abi. 

Esmaabivöökott

Järeltellimisel

55,00 

Esmaabikandekott CRITICAL´S

Laos

230,00 

Kiirabikott CRITICAL´S on mõeldud kiirabis kasutamiseks. Koti kärgstruktuur annab hea ülevaate koti sisust ja võimaldab kiiret ligipääsu kriitilises situatsioonis. Kott on sobilik õhutranspordiks ja sisemus muudetav tänu krõpskinnitusega taskutele vastavalt vajadusele.

Esmaabikandekott JUMBLE´S hall

Laos

60,00 

Esmaabi kandekott JUMBLE´S koolidele, spordiklubidele, ettevõttetele. Tänu koti disainile ja mahutatavusele, saab kotis hoida erinevaid vajalikke esmaabivahendeid ja neid kasutada erinevates meditsiinilistes olukordades.