TASUTA TARNE ALATES 99 €

Blogi

Miks valida just Heine dermatoskoop?

Tootjal Heinel on uus dermatoskoobi mudel – Delta 30 Pro!

Heine dermatoskoop on läbi aegade olnud tõeline revolutsioon naha diagnoosimisel ning ravinõustamisel. Alates maailma esimese dermatoskoobi leiutamisest aastal 1989 on Heine pidevalt täiustanud oma seadmeid, et pakkuda parimat võimalikku täpsust diagnoosimisel. Tulemuseks on Heine Delta 30 Pro, mis on kõigi nende aastate jooksul kogunenud kogemuste ja uuenduste vili.

Üks olulisemaid täiustusi, mida Heine Delta 30 Pro pakub, on LEDHQ asend, mis võimaldab valgusel tungida sügavamale nahakihtidesse, andes äärmiselt selge ja ruumilise pildi muutustest nahal, sarnaselt 3D-pildile. See omakorda võimaldab arstidel täpsemalt hinnata nahamuutuste struktuuri ja olemust.

Heine dermatoskoobi unikaalne värvimuutmise funktsioon, colorSHIFT, on tõeline maailma esimene.

See võimaldab kasutajal reguleerida valguse värvust vastavalt nende enda eelistustele ja konkreetsele uurimissituatsioonile. Lihtsalt nupule vajutades saab valgust muuta soojast valgest kuni sinakani.

Üks oluline omadus, mis muudab Heine dermatoskoobi eriliseks, on ka töörõngas Heine diSTANCE.

See võimaldab kasutajal uurida ja hallata nahamuutusi suurenduse all ilma nahaga otsekontakti loomata. See tagab püsiva kauguse nahast, võimaldades samal ajal instrumendid sisestada külgedel olevatest avadest, märkida nahamuutusi, eemaldada võõrkehasid ja palju muud.

Lisaks on Heine Delta 30 Pro dermatoskoop suurepärane valik digitaalsete piltide loomiseks ja dokumenteerimiseks praktiliselt kõigi nutitelefonidega, kasutades selleks Heine universaalset adapterit. Koostöös Dermtest tarkvaraga saab pilte hõlpsasti luua, hallata ja kronoloogiliselt dokumenteerida.

Heine dermatoskoobi puhul on tegemist usaldusväärse, vastupidava ja intuitiivse tööriistaga, mis aitab arstidel teha täpseid diagnoose ning pakkuda parimat võimalikku ravi oma patsientidele. Valides Heine dermatoskoobi, valite innovatsiooni ja täpsuse, mis on kättesaadav iga nahaarsti jaoks, kes soovib oma patsientidele parimat võimalikku ravi.

 

 

Vaata e-poes:

Dermatoskoop Heine Delta 30 PRO

Tootekood: K-235.28.305

Laos

1753,00  (1436,89  + KM)

Tipptasemel dermatoskoop parima pildikvaliteediga. Äärmiselt elav, ruumiline mulje kahjustustest.

  • Valige HEINE colorSHIFT abil oma eelistustele vastav hele värv
  • Tugev ja vastupidav
  • Intuitiivne ja ergonoomiline
  • HEINE DISTANCE töörõngas

Dermatoskoop Heine Delta 30 PRO komplekt laualaadija ja telefoni adapteriga

Tootekood: K-236.28.306

Laos

2182,00  (1788,52  + KM)

Tipptasemel dermatoskoop parima pildikvaliteediga

  • Äärmiselt elav, ruumiline mulje kahjustustest
  • Valige HEINE colorSHIFT abil oma eelistustele vastav hele värv
  • Tugev ja vastupidav
  • Intuitiivne ja ergonoomiline
  • HEINE DISTANCE töörõngas

Komplektis: kontaktplaat skaalaga, väike kontaktplaat, USB-C laadimisadapter kaabliga, laualaadija, universaalne nutitelefoni adapter, kandekott

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust

Veel artikleid

Tee vereanalüüse kiirelt ja mugavalt oma praksises

Tootjal Wondfo on uus Finecare analüsaator! Fluoroensüümi immuunanalüüsi analüsaator, mis kasutab in vitro diagnostiliseks analüüsiks proovina vereseerumit, plasmat või väljaheidet. Analüüsib levinud...

Miks valida just Heine dermatoskoop?

Tootjal Heinel on uus dermatoskoobi mudel - Delta 30 Pro!Heine dermatoskoop on läbi aegade olnud tõeline revolutsioon naha diagnoosimisel ning ravinõustamisel. Alates maailma esimese dermatoskoobi lei...
Ostukorv
Logi sisse

Pole veel kontot?

Pood
0 Soovinimekiri
0 items Ostukorv
Minu konto
Kõik uudised otse meilile

Telli Medical24 uudiskiri

Saad teavitusi eripakkumistest ja uutest toodetest