CHEMISEPT G naha antiseptikum 500 ml niisutuspudel

8,50 €
Laos

CHEMISEPT G on alkoholi baasil vahend naha antiseptikaks. Toode on laia fungitsiidse, bakteritsiidse (sh tuberkuloositekitaja) ja virutsiidse toimega. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärritust. sobib naha injektsiooni- ja verevõtueelseks ning preoperatiivseks antiseptikaks. Toimeaeg 15-30 sekundit. 

Kasutamine:

  • Preoperatiivne naha ettevalmistus: Operatsiooni piirkonna antiseptika viia läbi kaks korda, mõlemal korral toimeaeg 1,5 min. Lahuse toimeaeg naha preoperatiivseks ettevalmistamiseks kokku 3 minutit. Intsisioonkile võib kleepida ainult kuivale nahale.
  • Naha injektsiooni ja verevõtmise eelne antiseptika: Niisutada süstimisriba tootega ning töödelda injektsiooni- või verevõtmise piirkonda, võtta uus süstimisriba ning niisuta nahk teistkordselt, lastes vahendil kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.
  • Intraartikulaarse injektsiooni, punktsiooni, artroskoopia ja kanüleerimise eelne naha antiseptika: Niisutada süstimisriba või tampoon ning töödelda nahka operatsiooniala piirkonnas, korrata toimingut teistkordselt uue tampooniga. Toimeaeg naha ettevalmistamiseks 30 sekundit.

Koostis: 100g toodet sisaldab: etanool 75g (toimeaine), kvaternaarsed ammooniumiühendid 0,1g (toimeaine). Tootele ei ole lisatud värv- ega lõhnaaineid. 

Lisainfo
Tootekood69.0000500A15A0
© 2021 Medical24 OÜ