Xiaomi nutikaal Mi Smart Scale 2, valge

137888
29,00 €
Tellimisel, tarne kuni 7 päeva
  • Nutikas vannitoakaal
  • Mõõdab iga muutust Sinu kehas
  • Mi Fit rakendus salvestab kogu info
  • Tuvastab kuni 16 kasutaja andmed
  • Bluetooth 5.0 ühendus

Analüüsib iga muutust Sinu kehas
Xiaomi Mi Smart Scale 2 nutikaal on varustatud sensoriga, mis on võimeline ülima täpsusega mõõtma ja analüüsima ka kõige väiksemaid muutusi Sinu kehas koguni 50-grammise täpsusega. Kaal registreerib iga tarbitud söögi ja joogi.

Jälgi oma treeninguid
Nutikaaluga ühilduv Mi Fit telefonirakendus kogub kõik mõõdetud parameetrid ning kuvab Sulle põhjaliku kokkuvõtte Sinu keha üldisest seisundist. Mugavad graafikud ja põhjalik info aitavad paremini Sinu progressil silma peal hoida.

Intelligentne kaaluanalüüs
Tea oma ideaalkaalu ning püsi tervena. Mi Smart Scale 2 on varustatud nutika kaalumõõtmise funktsiooniga, mis võtab arvesse Sinu pikkust, vanust BMI-d ja muid andmeid, et leida Sinu kehatüübile vastav ideaalkaal.

Body balance
Sule oma silmad ning kujutle täiuslikku tasakaalu. Ideaalse tasakaalu leidmine võimaldab sul treenida oma koordinatsiooni ning vähendada seeläbi keha vastuvõtlikkust vigastustele.

Üks kaal tervele perele
Xiaomi Mi Smart Scale 2 nutikaal oskab automaatselt tuvastada iga pereliikme ning salvestada kuni 16 kasutaja profiili. Lisaks on kaal varustatud ka külalise profiiliga, mille puhul ei salvestata mõõdetud andmeid.

Beebi kaalumine
Kui lapsevanem kaalub end esimesena ning seejärel hoiab last enda õlgadel, suudab kaal automaatselt tuvastada ka lapse kaalu. Samamoodi on võimalik ka lemmikloomasid kaaluda.

Väikeste esemete kaalumine
Mi Smart Scale 2 võimaldab kaaluda ka väiksemaid esemeid nagu puuviljad või postipakid, sest kaal on võimeline neid tuvastama alates 100 grammist.

Ideaalne disain igasse vannituppa
Mi Smart Scale 2 nutikaalul on klassikaliselt minimalistlik ümarate nurkadega disain, mis sobib igasse vannituppa.

Lisainfo
Tootekood137888
© 2022 Medical24 OÜ