Rovers® Cervex-Brush® Combi 50 pcs

380101010
20,90 €
InventoryLaos 100+

50 tükki pakis.

Mugav Cervex-Brush® Combi pakub arstidele ja õdedele ühe seadmega kvaliteetset PAP-määrde kogumist. Cervex-Brush® Combi võimaldab ektotserviksi, endotserviksi ja transformatsioonitsooni rakkude samaaegset kogumist ühes proovis ilma verejooksu ja valuta.

Cervex-Brush® Combi on täiustus võrreldes tavalise Cervex-Brush®-iga, kuna see kogub 2-3 korda rohkem endotservikaalseid rakke ainult 2 päripäeva pöörlemisega emakakaela osades.

Cervex-Brush® Combi saab kasutada HPV testimiseks, tavapäraseks tsütoloogiaks ja vedelikupõhiseks tsütoloogiaks. Harja hüdrofoobne materjal hõlbustab rakumaterjali sattumist vedelikku.

Eelised:

  • Kaks kuni kolm korda suurem endotservikaalsete rakkude kogus proovis
  • Oluliselt suurem HPV viiruskoormus
  • Suurem HPV avastamise määr 18.2
  • Võib kasutada nii vedelikupõhise kui ka tavapärase tsütoloogia jaoks. Harja hüdrofoobne materjal hõlbustab rakumaterjali sattumist vedelikku
  • Sõltuvalt kasutatavast LBC -meetodist saab tarnida valikulise eemaldatava harjapea.

Emakakaelavähk on kogu maailmas naiste seas neljas levinum vähk ja neljas peamine vähisurma põhjus. Emakakaelavähi ja vähieelse seisundi avastamise sõeluuring on vähendanud selle vähitüübi esinemissagedust ja suremust. 

Kvaliteetne HPV test
Kvaliteetsed uuringud on üks olulisi elemente, mis määravad sõeluuringu tõhususe. Cervex-Brush® Combi on väljatöötatud firma Rovers® Medical Devices poolt tihedas naiste ja arstide koostöös. Rovers on spetsialiseerunud günekoloogiliste uuringute jaoks mõeldud meditsiiniseadmete väljatöötamisele üle 20 aasta.

Lisainfo
Tootekood380101010
© 2022 Medical24 OÜ