Makse- ja tarnetingimused

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

1. Kauba soetamiseks valige Medical24.ee veebipoest sobiv toode/tooted ja vajutage nupule "Lisa ostukorvi," kui kõik soovitud toodet on ostukorvi lisatud, siis saate asuda oma andmeid sisestama, valida sobiva transpordi- ningmakseviisi. Selleks liikuge oma ostukorvi, mis asub veebilehe paremal üleval osas, klõpsake ostukorvi ikoonile ning vajutage nupule "Vormista tellimus." Seejärel täidke nõutud välja (tähistatud punase tärniga), kui Teil on sooduskood siis sisetage see vastavasse lahtrisse ning vajutage "Sisesta sooduskood," kui soovite arvet ettevõttele, siis märkige linnuke vastava lahtri ette ning täitke Teile avanevad nõutud väljad (tähistatud punase tärniga). Valige tarneviiside alt endale sobiv, tehes vastava lahti ette linnuke. Seejärel valige sobiv makseviis- tasudes panglingiga (pangalike pakub Maksekeskus AS) või kui olete meditsiiniasutus ja soovite tasuda arvega, siis tehke linnuke lahtri ette "Arvega tasumine." Ostu kinnitamiseks peate nõustuma ka meie ostu-ja müügitingimustega, tehes vastava lahtri ette linnuke ning lõpuks vajutage nuppu "Esita tellimus."

2. Erakliendi puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

3. Meditsiiniasutuste puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on oma tellimuse esitanud, kas läbi Medical24.ee tellimiskeskkonna, telefoni teel või maili teel ja on saanud ka vastava kinnituse Medical24 OÜ volitatud esindajalt.

4. Tellimustele alates 200 eurost saab klient valida tasuta transpordi DPD kulleri või Itella pakiautomaadi.

KOHALETOIMETAMINE

1. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib Medical24 OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

2. Toodete tarneajad on erinevad ja on kuvatud Medical24.ee e-poe iga toote all eraldi. Kui Te tellite telefoni või maili teel, siis saate infot tarneagade kohta Medical24 OÜ volitatud esindajalt.

3. Kui Klient tellib mitu toodet, siis tarneaeg kujuneb vastavalt tootele, millel on kõige pikem tarneaeg.

4. Medical24.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad erakliendi puhul arve tasumise hetkest.

5. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Medical24 OÜ-d esimesel võimalusel enne kauba kohaletoomist.

6. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Medical24 OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

7. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Kui olete saanud vigase või puuduliku toote, palume seda mitte kasutada ja sellest koheselt teavitada Medical24 OÜ-d. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kas alternatiivset toodet või kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

© 2023 Medical24 OÜ