Lepu COVID-19 antigeeni kiirtestide komplekt NINAST 50tk

Soodushind 375,00 € Tavahind 500,00 €
Laos

KÕIK HINNAD SISALDAVAD KÄIBEMAKSU!

TESTID LAOS OLEMAS!

Koroonaviiruse tuvastamiseks mõeldud antigeeni kiirtestide komplekt (kolloidkulla immunokromatograafia)

Toode on mõeldud SARS-CoV-2 antigeeni kvalitatiivseks tuvastamiseks kliinilistes proovides (ninatampoon). Kasutatakse inimeste ninaneelu tampooniproovidest COVID-19 antigeeni kiirtestimiseks ning esmaseks skriinimiseks. Täpsemaks testimiseks sooritage PCR test.

Kõik testi sooritamiseks vajalik on pakendiga kaasas: testplaat, proovitöötluslahus, kasutusjuhend. Igas testkaardipakendis on üks COVID-19 antigeeni tuvastamise kaarti ja üks kuivatusaine pakk.

Pakendis 25 kiirtesti! Ühe testi hind 7.80 eurot.

Tegemist on ainult professionaalseks kasutamiseks mõeldud testiga.

 

NB! Test on mõeldud koroonaviiruse antigeeni tuvastamiseks NINASÕÕRMEST VÕI NINANEELUST:

Koroonaviiruse kiirtest on mugav ning kiire, annab vastuse 15 minutiga. Usaldusväärne, kõrge tundlikkus ja spetsiifilisus aitab tuvastada koroonaviiruse organismis. Ideaalne patsiendi esmaseks skriinimiseks. Head säilivustingimused.

Testkaart põhineb spetsiifilisel antikeha-antigeeni reaktsioonil ja immuunanalüüsi tehnoloogial. Testkaart sisaldab kolloidkullaga märgistatud SARS-CoV-2 N valgu monoklonaalset antikeha, mis on eelnevalt kombineeritud immobiliseeritud SARS-CoV-2 N valgu monoklonaalse antikehaha katsealal (T) ning vastaval antikehal kvaliteedikontrolli alal (C).

Kehtib kuni: 01/2022

Lisainfo
Tootekood00001-50
© 2021 Medical24 OÜ