Perifit - tugevda vaagnapõhja mängude abil!

perifit
185,00 €
InventoryLaos 5

Soovid kiiremini sünnitusest taastuda? Tahad end magamistoas paremini tunda? Kas traditsioonilised Kegeli harjutused tunduvad igavad ja raskesti tehtavad? Oled väsinud sellest, et aevastamine, jooksmine ja naermine toob tilgad püksi? Soovid ennetada prolapsi?

KELLELE?

Iga päev kannatavad miljonid naised mingit laadi vaagnapõhja funktsiooni häirete käes, olgu selleks siis stressinkontentsus, organite prolaps või muud intiimprobleemid. Kõiki neid seisundeid saab lihtsasti ennetada ja parandada vaagnapõhjalihaste treeninguga.

MILLAL?

Soovitatav on kasutada Perifiti seadet, et:

  • vähendada inkontitentsiprobleeme;
  • kiirendada sünnitusest või günekoloogilisest operatsioonist taastumist;
  • leevendada prolapsi ja teisi vaagnapõhja düsfunktsioone;
  • taastada kehatüve jõud ja põiekontroll;
  • saavutada enesekindlus magamistoas.

SINU EDU VALEM

Perifit on täiuslik Kegeli harjutuse süsteem, mis autab sul taastada vaagnapõhja jõudu, tihkust ja põiekontrolli tänu reaalajas biotagasisidele, mis näitab sulle täpselt, milliseid lihaseid sa pingutad. Sarnast tehnikat kasutatakse ka vaagnapõhja füsioteraapias, kuid nüüd on see sulle kättesaadav oma kodu privaatsuses. Tänu virtuaalsele treenerile on sinu treening tõhus.

EFEKTIIVNE JA LÕBUS

Enam pole vaja vaagnapõhja treenimiseks teha arusaamatud harjutusi ja lugeda kordusi. Perifit pakub selleks erinevaid lõbusaid telefonimänge, mida saad mängida, kasutades selleks oma vaagnapõhjalihaseid. Mängud on spetsialistide poolt välja töötatud ja erinevad tasemed pakuvad hulgaliselt võimalusi treeninguga edasi arenda. Perifiti unikaalsus seisneb kahes sensoris, mis võimaldavad treenida nii pindmisi kui ka süvasid vaagnapõhja lihaskihte.

Lisainfo
Tootekoodperifit
© 2022 Medical24 OÜ