COVID-19 antikeha kiirtestide komplekt VEREST

Soodushind 120,00 € Tavahind 150,00 €
Tellimisel, tarne kuni 7 päeva

TESTID LAOS OLEMAS!

SARS-CoV-2 antikehade test (immunokromatograafiline)

Toode on ette nähtud SARS-CoV-2 vastu tekkivate antikehade sisalduse kvalitatiivseks tuvastamiseks kliinilistes provides (seerum/vereplasma/täisveri). 

Kiirtest on informatiivse iseloomuga, mis näitab, kas antikehad (IgG või IgM) on organismis või mitte - antikehade hulka test ei näita!

Pakendiga kaasas: testplaat,pipett, kuivatusaine pakend, kasutusjuhend. Kui võtate verd sõrmeotsaverest, soovitame kaasa osta lantsette. 

Pakendis 20 kiirtesti! 

Tegemist on ainult professionaalseks kasutamiseks mõeldud testiga.

NB! Test on mõeldud koroonaviiruse antikehade olemasolu tuvastamiseks PERIFEERSEST VEREST:

 

 

 

Koroonaviiruse antikeha kiirtestid on mugavad ning kiired, tulemus 10-20 minutiga. Usaldusväärne, kõrge tundlikkus ja spetsiifilisus. 

Toode põhineb antigeeni-antikeha reaktsiooni ja immunoanalüüsi tehnika põhimõttel. Kui SARS-CoV-2 IgG antikeha tase proovis on testi avastamispiiril või sellest kõrgemal, siis antikeha proov seondub kolloidkullaga märgistatud SARS-CoV-2 rekombinantse valguga (kuldsildil kaetud ja märgistatud).

Testriba on valmistatud ühest kullast standardmatist (kolloidkullaga märgistatud rekombinantne valk SARS-CoV-2), proovimatist, tselluloosnitraatmembraanist (hiire-inimese immobiliseeritud IgM antikeha T1 piirkonnas, hiire-inimese immobiliseeritud IgG antikeha T2 piirkonnas; kitse- hiire antikeha immobiliseeritud C piirkonnas), absorbeerivast paberist ja plastist kandeplaadist.

 

Lisainfo
Tootekood00002
© 2021 Medical24 OÜ