COVID-19 antikeha kiirtestide komplekt NewGene

Soodushind 105,00 € Tavahind 180,00 €
Laos

TESTID LAOS OLEMAS!

SARS-CoV-2 antikehade test (immunokromatograafiline)

Toode on ette nähtud SARS-CoV-2 vastu tekkivate antikehade sisalduse kvalitatiivseks tuvastamiseks kliinilistes proovides (seerum/vereplasma/täisveri) inimestelt, kes on vaktsineeritud või haiguse läbipõdenud.

Kiirtest on informatiivse iseloomuga, mis näitab, kas antikehad (IgG või IgM) on organismis või mitte - antikehade hulka test ei näita!

Ühte komplekti kuulub (pakendiga kaasas): testplaat, lantsett, pipett, kuivatusaine pakend, kasutusjuhend. 

Pakendis 25 kiirtesti! Ühe testi hind 5,60 eurot.

Tegemist on ainult professionaalseks kasutamiseks mõeldud testiga.

NB! Test on mõeldud koroonaviiruse antikehade olemasolu tuvastamiseks PERIFEERSEST VEREST:

 

 

 

Koroonaviiruse antikeha kiirtestid on mugavad ning kiired, tulemus 10-20 minutiga. Usaldusväärne, kõrge tundlikkus ja spetsiifilisus. 

SARS-CoV-2 neutraliseerivad antikehad on kaitsvad antikehad, mida inimkeha toodab pärast vaktsineerimist või viirusnakkust. Konkreetne komplekt kasutab ACE2 retseptorit. 

Toode põhineb antigeeni-antikeha reaktsiooni ja immunoanalüüsi tehnika põhimõttel. Kui SARS-CoV-2 IgG antikeha tase proovis on testi avastamispiiril või sellest kõrgemal, siis antikeha proov seondub kolloidkullaga märgistatud SARS-CoV-2 rekombinantse valguga (kuldsildil kaetud ja märgistatud).

Testriba on valmistatud ühest kullast standardmatist (kolloidkullaga märgistatud rekombinantne valk SARS-CoV-2), proovimatist, tselluloosnitraatmembraanist (hiire-inimese immobiliseeritud IgM antikeha T1 piirkonnas, hiire-inimese immobiliseeritud IgG antikeha T2 piirkonnas; kitse- hiire antikeha immobiliseeritud C piirkonnas), absorbeerivast paberist ja plastist kandeplaadist.

 

Lisainfo
Tootekood00005
Teile võib veel meeldida!
© 2021 Medical24 OÜ