ALLERGIATOODETE KOMPLEKT: PetalCleanse Cat & AirCleanse

PetalCleanse kassi ja väikeloomade (nnärilised, küülikud, linnud) lahus & AirCleanse – inimestele, kes kannatavad kasside või teiste väikeste lemmikloomade tõttu aastaringse nohu, aevastamise, vilistava hingamise või astma käes.


Tootesarja tutvustav video.

Saadavus: Laos

Tavahind: 39,80 €

Erihind 37,90 €

või

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Detailid

PetalCleanse/C - kassi ja väikelooma puhastusvahend inimestel allergia vältimiseks PetalCleanse on lahus lemmikloomaallergia leevendamiseks, mis eemaldab looma karvkattelt allergeenid ning ühtlasi sisaldab karvkatet hooldavat rosmariini- ja pärnaõieekstrakti. Kõrvaldab ettevaatlikult kõõma, sülje ja mikroskoopilised allergeenid ning niisutab karva ja nahka, mis omakorda vähendab allergeenide teket. Suurbritannias tehtud uuringute kohaselt osutus toode efektiivseks 97% loomaallergiat põdevatest inimestest. Lemmikloomale kahjutu ja mittemürgine. Sobib kasutamiseks ka kutsikatel ja vastsündinutel.

AirCleanse™ eukalüptil, ilang-ilangil ja pindaktiivsel ainel põhinev sprei, mis vähendab õhus levivate allergeenide kontsentratsiooni – konkreetselt lemmikloomade puhul – 65 kuni 85%, kui seda kasutatakse koos lahusega PetalCleanse.