ALLERGIATOODETE KOMPLEKT: PetalCleanse Dog (koeralahus), AirCleanse, HomeCleanse & FabriCleanse

PetalCleanse/D, AirCleanse, HomeCleanse & FabriCleanse aitavad eemaldada allergeene, mis on koju kogunenud. Hea vahend lemmiklooma puhastamiseks. Ideaalne esmakordsele ostjale või inimestele, kes kannatavad mitmesuguste ja/või diagnoosimata allergiliste haiguste käes.

Saadavus: Laos

83,60 €
või

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Detailid

PetalCleanse/D - koera puhastusvahend inimestel allergia vältimiseks. PetalCleanse on lahus lemmikloomaallergia leevendamiseks, mis eemaldab looma karvkattelt allergeenid ning ühtlasi sisaldab karvkatet hooldavat rosmariini- ja pärnaõieekstrakti. Kõrvaldab ettevaatlikult kõõma, sülje ja mikroskoopilised allergeenid ning niisutab karva ja nahka, mis omakorda vähendab allergeenide teket. Suurbritannias tehtud uuringute kohaselt osutus toode efektiivseks 97%-l loomaallergiat põdevatest inimestest. Lemmikloomale kahjutu ja mittemürgine. Sobib kasutamiseks ka kutsikatel ja vastsündinutel.

HomeCleanse™ eukalüpti, Peruu palsamit ja kvaternaarseid soolasid sisaldav sprei kasutamiseks mööblil ja tekstiilmaterjalidel.

FabriCleanse™ pesulahus puhastab riided rohkem kui 90% ulatuses allergeenidest ja tolmulestadest nii kuuma kui ka külma veega pesemisel. Denatureerib ja neutraliseerib lemmikloomade allergeenid, tolmulestad ja õietolmuterad, mis põhjustavad inimestel allergilisi reaktsioone.

AirCleanse™ eukalüptil, ilang-ilangil ja pindaktiivsel ainel põhinev sprei, mis vähendab õhus levivate allergeenide kontsentratsiooni – konkreetselt lemmikloomade puhul – 65% kuni 85%, kui seda kasutatakse koos lahusega PetalCleanse.

 

 

.